Vyčistiť počítač | www.vyladit.sk

Aj Váš počítač potrebuje vyčistiť

Poznáte to: Čím dlhšie vlastníte Váš počítač, tým pomalšie beží a tým častejšie sa zasekáva. Je to také bežné, že toto nepríjemné správanie počítačov už nikoho neprekvapuje. Milióny užívateľov počítačov sú denne frustrovaní a okrádaní o čas.

Ohlasy zákazníkov

pán František
Skúsil som váš program na staršom počítači s XP, kde sa hrajú staršie deti, surfujú po internete, hrajú hry... Skôr bola práca na počítači veľmi zdĺhavá, po kliknutí na ikonu nejakého programu sa najskôr niekoľko sekúnd nedialo nič a potom sa pomaly objavovali rámčeky okna programu. Že počítač beží som poznal len podľa presýpacích hodín na kurzore myši. Tiež nabiehanie počítača po zapnutí trvalo asi 5 minút. Po vyčistení nabehne počítač oveľa rýchlejšie a aj programy sa spúšťajú rýchlejšie. Vďaka za váš program.

Prečítajte si ďalšie ohlasy......

Prečo je to tak?
Pri bežnej prevádzke počítača vzniká množstvo neviditeľného "odpadu", ktorý znečisťuje a spomaľuje operačný systém. Najviac odpadu vzniká pri neodbornej inštalácii programov a hier, ale tiež pri "zaseknutí" či nesprávnom vypnutí. Počítač tak musí prekonávať stále väčšie množstvo prekážok a výrazne sa spomaľuje.

Ako to zmeniť?
Jednoducho povedané, Váš počítač potrebuje pravidelné čistenie a údržbu. S programom Vyčistiť počítač zvládne pravidelné čistenie počítača naozaj každý. Objednajte si ho čo najskôr a ušetríte peniaze za servis a aj množstvo starostí!


Výhody programu Vyčistiť počítač